• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'in yıldızı : Herkes kendi hikayesinden bir parça bulacak

Atv’nin yeni dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan , projeye dair merak edilenleri anlattı. Uzun bir aranın ardından ekranlara dönen Atasoy, dizide canlandırdığı Şengül karakterinin hep canlandırmak istediği bir rol olduğunu belirtti. “Kardeşlerim” dizisini izleyen herkesin kendinden parçalar bulacağına dikkat çeken Atasoy, “Durum komiklikleri ise hayat da acının da kahkaha ile içi içe olduğunu bir kez daha bizlere hatırlatacak.” dedi.

Kardeşlerim'in yıldızı Fadik Sevin Atasoy: Herkes kendi hikayesinden bir parça bulacak

13.02.2021, 14:09

Uzun bir aranın ardından ekrana "Kardeşlerim" dizisi ile dönmeye hazırlanan sevilen oyuncu, proje ile yolunun pandemiden dolayı tiyatroların kapatılmasıyla kesiştiğini belirtiyor. New York turnesi ertelenince, bu sene dizi yapma kararı alan Atasoy, Kardeşlerim'i ve canlandırdığı karakteri şu sözlerle anlatıyor; "Şengül, anasız babasız büyümüş bir kadın. Erken yaşta evlenmiş ve 19 yaşında iki çocuğu kucağına almış. Yaşam mücadelesi veren, güçlü, sevdikleri için her şeyi yapmaya göze alan, sürprizli bir toprak kadını."

"ÇOK İSTEDİĞİM, HAYAL ETTİĞİM BİR KARAKTER"

Senaryoyu okuyunca Şengül karakterini, İtalyan sinemasının ikonu Anna Magnani'nin oynadığı kadınlara benzettiğini söylüyor; "İtalya'nın ilk Oscar alan aktristi Magnani'nin Dövme Gül oyununu ABD'de Edgemar'da oynamış ve performansım sayesinde özel burs kazanmıştım. Hep hayal ederdim bu role benzerini Türkiye'de de canlandırabilsem diye. Şengül de Anna Magnani gibi ne zaman patlayacağı, ne yapacağı bir türlü kestirilemeyen bir volkan gibi."

Hikâye kadar kadronun da çok güçlü olduğunu belirten güzel oyuncu, "Kardeşlerim" dizisini izleyen herkesin kendinden parçalar bulacağına özellikle dikkat çekiyor; "Umuyorum ki herkes kendi ailesinden, kendi acılarından bir parça bulacak bu hikâyede. Durum komiklikleri ise hayat da acının da kahkaha ile içi içe olduğunu bir kez daha bizlere hatırlatacak."

Kardeşlerim, ilk bölümüyle 20 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00'de atv'de!

Kardeşlerim'in yıldızı Fadik Sevin Atasoy: Herkes kendi hikayesinden bir parça bulacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.