• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

dizisine katılıyor! Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı izle

dizisi yeni bölümü ile merakla bekleniyor. Dizinin bu haftaki bölümünde kadroya katılan 'ı da görüyoruz. Peki Selçuk'un Haluk'un oğlu olduğunu öğrenen ne yapacak? Cemal Hünal'ın canlandırdığı , Asya'nın yeni sevgilisi mi olacak? öldürülüyor mu? İşte Sadakatsiz yeni bölümde yaşanacaklar...

Sadakatsiz dizisine Cemal Hünal katılıyor! Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı izle

23.02.2021, 16:41 Güncelleme Tarihi: 23.02.2021, 16:41

Uzun süre dizi ve film projesinde yer almayan Cemal Hünal Sadakatsiz dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında görünen Cemal Hünal, izleyicilerde heyecan uyandırdı. Ünlü oyuncunun Sadakatsiz'de Sinan karakterine hayat vereceği bildirildi.

CEMAL HÜNAL KİMDİR?

Cemal Hünal, 2 Ekim 1976 tarihinde İstanbul Maçka Teşvikiye'de doğmuştur. Çocukluğu Maçka'da, dedesinin yaptığı ve kendi adını verdiği bir apartmanda geçti, Cemal Hünal Apartmanı'nda. Kerem adında bir erkek kardeşi var. Babası eki sanayicilerden Atilla Hünal'dır. Annesinin adı Vicki Hünal.

İstanbul'da Saint Benoit Fransız Lisesi'nde iki yıl okuduktan sonra yaşadığı disiplin sorunu nedeniyle ailesi tarafından 17 yaşındayken 1993 yılında İskoçya'ya, Gordonstoun International Summer School'a gönderildi. Ardından Los Angeles Ucla Extension'da, Santa Monica Collage'da ve London Film School'da tiyatro ve sinema eğitimi aldı. Amerika Birleşik Devletleri'nde çeşitli kısa filmlerde rol almıştır. Üniversite hayatı boyunca da mutfaklarda çalıştı. Bulaşıkçılık, aşçılık, barmenlik yaptı. En son Los Angeles'da senaryo analistliği yaptı.

2007 yılında "Ulak" filmi ile başladığı sinema kariyerinde, 2008 yılında çekilen "Issız Adam" filmiyle tanındı. 2007, 2009 yılları arasında Antakya'da çekilen "Asi" dizisinde oynadı. Antakya'da atları köpekleri olan bir köy evi var.

Sadakatsiz dizisi oyuncuları arasına katılan Cemal Hünal, canlandırdığı karakter ile yayımlanan fragman sonrasında medya gündemine bomba gibi düştü. Sevilen oyuncu Asya'nın arkadaşı Sinan karakterine hayat verecek.

Sadakatsiz dizisine Cemal Hünal katılıyor! Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı izle haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.