• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ünlü oyuncu 'in koronavirüs testi pozitif çıktı

Bir dönem ile birlikte yaşayan ve sevgilisi olan oyuncu 'in koronavirüs testi pozitif çıktı. Tanrısevsin'in sağlık durumunun iyi olduğu ve evinde karantinada dinlendiği öğrenildi.

Ünlü oyuncu Yağmur Tanrısevsin'in koronavirüs testi pozitif çıktı

13.03.2021, 11:37

Gelen son dakika haberine göre; Ünlü oyuncu Yağmur Tanrısevsin, koronavirüse yakalandı. Güzel oyuncunun testi pozitif çıktı. Oyuncu karantinaya girdi.

Yağmur Tanrısevsin, koronavirüse yakalandı. Güzel oyuncunun testi pozitif çıktı. Evinde karantinaya giren Tanrısevsin'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Daha önceki açıklamasında seramik üzerine çalıştığı bilinen Yağmur Tanrısevsin, "Bir koleksiyon oluşturdum, az kaldı onu çıkaracağız" demişti.

Pandemi sürecinden bahseden oyuncu, "Süreçte evde bol bol resim çizdim. Uzun zaman resim yapmak için zaman bulamıyordum, güzel geçti benim için. Annem ve köpeklerimle beraberdik" diye konuşmuştu.

Normalleşme sürecine alışmaya başladığını söyleyen oyuncu, 'İlk zamanlar dışarı çıktığımda yabancılaştım, garip geldi biraz. Şu an önlemlerimi alarak yavaş yavaş alışmaya çalışıyoruz. Zor bir dönem inşallah normale dönecek' demişti.

KÖTÜ AYRILMADIK

Oğuzhan Koç'la ilgili konuşan oyuncu"Kötü bir şekilde ayrılmadık. Saygı çerçevesinde bitti. Arkadaşız tabii ki," demişti.

2015 yılında aşk yaşamaya başlayan ve evlenecekleri düşünülen Oğuzhan Koç-Yağmur Tanrısevsin çifti, 2019 yılının ekim ayında yollarını ayırmıştı.

Ünlü oyuncu Yağmur Tanrısevsin'in koronavirüs testi pozitif çıktı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.