• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

izle I Bir Zamanlar 89. bölüm izle

89. bölüm izle! Düşmanlığın tohumlarının atıldığı geçen haftaki bölümde , 'nın dört bir yanına asılmış ve üzerinde 'ın el yazısı olan mektupların olduğu afişlerin toplatılmasını emretmişti. Yeni bölümde büyük bir savaşın ve iki çocuğun ardından ilk kez kalpleri aynı anda birbirleri için çarpan ve Demir, baş başa bir tatil geçirmek ve hayatlarında ilk kez gerçekten bir çift olabilmek için tatile giderler. İşte Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izleme ekranı...

Bir Zamanlar Çukurova izle I Bir Zamanlar Çukurova 89. bölüm izle

25.03.2021, 20:36

89.BÖLÜM ÖZETİ

Ümit konusu vicdanını sızlatsa da, tüm yaşananların ardından Züleyha'nın kalbini gerçekten açması, Demir'i çok mutlu eder. Büyük bir savaşın ve iki çocuğun ardından ilk kez kalpleri aynı anda birbirleri için çarpan Züleyha ve Demir, baş başa bir tatil geçirmek ve hayatlarında ilk kez gerçekten bir çift olabilmek için tatile giderler.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA İZLE

Bir Zamanlar Çukurova izle I Bir Zamanlar Çukurova 89. bölüm izle haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.