• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Mehmet Ulaşan (Mehmet Javeed) açıkladı: TikTokerların Survivor’ı “Tikvavor” geliyor!

Bi’ Başka ekibi Türkiye’nin ilk fenomen akademisi Boom Club’a konuk oldu. Fenomen evinde, diksiyondan, görsel şovlara, müzikten, iletişime kadar birçok farklı dalda konularına hâkim isimlerce 8 TikTok fenomenine eğitim veriliyor. O 8 TikTok fenomeninden biri olan Mehmet Ulaşan (Mehmet Javeed) Bi’ Başka’da İrem Erbaş’a samimi açıklamalarda bulundu.

Mehmet Ulaşan Mehmet Javeed açıkladı: TikTokerların Survivor’ı “Tikvavor” geliyor!

17.05.2021, 15:27 Güncelleme Tarihi: 17.05.2021, 16:15

Fenomen, ünlü TikTokerlar ile Survivor konseptli bir yarışma düzenleyeceklerini belirterek "İsmi Tikvavor olacak. 12 fenomen yarışacak. Onun hazırlığını yapıyoruz" dedi.

Nasılsın, görüşmeyeli nasıl gidiyor hayat?

İlk görüştüğümüzde daha iyiydim. Daha yoğun çalışmaya başladık. Sabah 7'de kalktım bugün :)

Boom Club'tan bahseder misin bize?

Burası bir fenomen akademisi. Herkesin bir hayali, hedefi var ve herkes buraya gerçekleştirmek için geldi. Sinema sektörüne geçiş yapmak için geldiğimiz bir yer aslında. Eğitimler alıyoruz burada. Yarışmalar oluyor. Yarışmaların sonunda da büyük ödüller var: ev, araba, telefon gibi. Eğleniyoruz baya.

"TİKVAVOR" GELİYOR!

Başka projeler var mı?

Survivor konsepti yapacağım. İsmi Tikvavor olacak. 12 fenomen yarışacak. Onun hazırlığını yapıyoruz.

Fenomen arkadaşın Eda Sakız ile aranız bozuk. Eda, kanalımıza konuk olduğunda senin hakkında da konuştu. Nankör olduğunu söyledi. Sen cevaben ne söylemek istersin?

Eda'nın videosunu açıp bakmadım ama keşfetime düştü. Bana nankör demiş ama Allah görüyor her şeyi. Kötü bir amaçla söylediğini düşünmüyorum ama yanlış yaptığını anlayacak zamanla. Nankörsün Eda Sakız :)

"YILLARIN ÜNLÜSÜ 7 BİN TL İÇİN OLAY YARATTI!"

Demet Akalın, TikTokerlara 'soyguncu' dedi. Üzerine alındın mı? Üzüldün mü?

Bence 7 bin TL'lik güzel bir reklam oldu onun için. Uzun Makarna (Özgür Balakar) arkadaşımın sevgilisi. Onun adına çok üzüldüm. Kötü bir konuma düştü insanların gözünde. Keşke yaşanmasaydı böyle bir durum. Yılların ünlüsüsün, 7 bin TL için böyle bir olay yaratmak bana saçma geldi. Kızı da TikTok kullanıyor.

Mehmet Ulaşan (Mehmet Javeed) açıkladı: TikTokerların Survivor’ı “Tikvavor” geliyor! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.