• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

ATV'nin yeni dizisi: Kalp Yarası başlıyor

Atv’nin yeni dizisi Kalp Yarası’nın yayın tarihi belli oldu. Merakla beklenen dizi, ilk bölümüyle 28 Haziran Pazartesi akşamı atv'de ekran yolculuğuna başlıyor!

ATV’nin yeni dizisi: Kalp Yarası başlıyor

25.06.2021, 18:28 Güncelleme Tarihi: 25.06.2021, 20:33

Çekimleri Hatay-Antakya'da tüm hızıyla devam eden Kalp Yarası'nın yayınlanan ilk bölüm fragmanı nefes kesti. Yayına girdiği andan itibaren sosyal medyanın bir numaralı gündemi haline gelen dizinin fragmanında, Antakya'nın köklü ailelerinden Sancakzadelerin veliahdı Ferit'in düğün gününde yaptığı büyük sürpriz yer aldı.

1. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

Dizinin ilk bölümüne, Antakya'nın tanınmış Velioğlu ailesinin biricik kızı Hande ile düğününe üç gün kala sürpriz bir kararla İstanbul'a giden Ferit Sancakzade'in kendi düğününe İstanbul'da tanıştığı Ayşe ile gelmesi damga vuracak!1.BÖLÜM:

Ferit Sancakzade, Antakya'nın köklü ailelerinden birinin el üstünde tutulan veliahdıdır. Ayşe ise hayatta kendi ayakları üzerinde durmayı başarmış, İstanbul'da yaşayan, hayat dolu bir genç kızdır.

Ailesinin tercihi Varoğlu Ailesi'nin kızı Hande ile evlenmek üzere olan Ferit, düğün öncesi gerçeklerle yüzleşir ve dünyası altüst olur. İhanetle sarsılan Ferit'in yolu, Ayşe'yle kesişir. İkili, tesadüfi tanışmalarının ardından kendilerini zorlu bir evlilik oyununun içinde bulurlar.

Medeniyetlerin beşiği olan kadim bir toprakta, Antakya'da geçen hikâye, dostluğun aşkla, geçmişin gelecekle, tutkunun sabırla sınanmasıyla gerçek bir aşk hikâyesine dönüşür.

Yayın Tarihi : 28 Haziran 2021 / Pazartesi

Yayın Saati : 20.00

Yapımcı : Süreç Film / Ali Gündoğdu, İsmail Gündoğdu

Yönetmen : Yıldız Hülya Bilban

Genel hikaye : Tomris Giritlioğlu

Senaryo : Sema Ali Erol, Mahir Erol, Türküler Özgül Akad

Müzik : Batuhan Fırat

Oyuncular : Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper

ATV'nin yeni dizisi: Kalp Yarası başlıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.