• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hastanelik olan Sertab konserlerini erteledi

Hastanelik olan Sertab konserlerini erteledi

26.9.2021

ANTALYA ve İstanbul konserlerini erteleyen ünlü şarkıcı Sertab Erener'in hastanelik olduğu ortaya çıktı. Bağırsaklarında yaşadığı problem nedeniyle tedavi altına alınan Erener'in, rahatsızlığının ciddiyeti sebebiyle sahneye çıkamayacak halde olduğu öğrenildi. Rahatsızlığıyla ilgili basına yansıyan haberlerden sonra sosyal medya hesabından açıklama yapan Erener, hastane yatağından da fotoğraf paylaştı. Kendisini arayıp soran herkese teşekkür eden başarılı şarkıcı, son durumuyla ilgili, "Hastanede emin ellerdeyim. Tedavim devam ediyor. Yeniden görüşmek üzere" ifadelerini kullandı. Erener'in takipçileri ve hayranları, şarkıcıya destek mesajları atarken, ünlü dostları da telefonla arayarak moral verdi.

Hastanelik olan Sertab konserlerini erteledi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.