'Şimdi vatandaşımızın ayağına gitme zamanı'

Giriş Tarihi:15.03.2013, 18:57 Güncelleme Tarihi:15.03.2013, 18:57
AK Parti Manisa il teşkilatı, 2014 yerel seçimleri için çalışmalara başladı. AK Parti'nin Kenan Evren Sanayi Sitesi'ndeki yeni il binasında, İl Genel Meclisi Başkanı Hayrullah Solmaz partinin Manisa İl Kadın Kolları üyeleriyle, İl Başkanı Murat Baybatur ise yönetim kurulu yedek üyeleriyle bir araya geldi. İl kadın kollarının haftalık toplantısına katılan Solmaz, "Ölümsüz olmanın yolu ölümsüz eserler bırakmaktan geçiyor. Kadınlarımıza çok güveniyoruz. Ben kadın kollarımızın üzerindeki ölü toprağını attığına inanıyorum. Şimdi zaman çalışma, vatandaşın ayağına gitme zamanı" dedi.

'Artık sahaya çıkalım'
Aynı saatlerde İl Başkanı Murat Baybatur da il yönetimi yedek üyeleriyle düzenlediği toplantıda, kendilerinden sahaya çıkmalarını istedi. AK Parti'de asil-yedek ayrımı olmadığını belirten Baybatur, şöyle konuştu: "Ayda bir yapılan yönetim kurulu toplantımızda sizleri de görmek istiyoruz. Bundan sonra el birliği yaparak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İlçe, köy ve mahalle çalışmalarına katılmanızı istiyorum. Artık sahaya inmenin zamanı geldi."
RIDVAN KÖRPE

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.