• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bu balkonlar bir harika

Şehrin gri havasından kaçışın en yakın adresi evimizin balkonu. Orada bulunan iki üç saksı bizi doğaya yakınlaştırıyor. Ama bazıları bu işi çok daha fazla seviyor. Onların bu emekleri ise ödüllendiriliyor

Bu balkonlar bir harika
Giriş Tarihi: 13.7.2019

İzmir'de şehrin içerisinde yaşayan insanlar bahçe özlemiyle yanıp tutuşuyor. Bahçesi olan vatandaşlar diktikleri çiçek ve ağaçlar ile bu özlemi gidermeye çalışırken, apartman dairesinde yaşayan vatandaşlar ise çareyi balkonlarını güzelleştirmekte buluyor. Biz de balkonlarını cennet haline getiren vatandaşlarımızın balkonlarını sayfalarımıza taşıdık.

Bu balkonlar bir harika haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA