• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

“Ben öldürmeseydim oğlum beni öldürecekti”

“Ben öldürmeseydim oğlum beni öldürecekti”
Giriş Tarihi: 7.9.2019

Tartıştığı oğlu İsa Terzi’yi tüfekle vurarak öldüren 72 yaşındaki Aydınlı , “Ben öldürmeseydim o beni öldürecekti” dedi. Terzi, “Daha önce beni 4-5 kez dövüp ölümle tehdit etti. Beni yem makinesine atıp öldüreceğini söyledi” diye konuştu.

Aydın'da tartıştığı oğlunu av tüfeği ile öldürerek 73 yaşında evlat katili olan Orhan Terzi, "Ben öldürmeseydim, o beni öldürecekti" dedi. Cinayetin sır perdesi, Terzi'nin adliyedeki ifadesinde aralandı. Terzi'nin, "Para yüzünden sık sık tartışıyorduk. Daha önce beni 4-5 kez dövüp ölümle tehdit etti. Olay sabahı kavga ettik. Beni darp ettikten sonra yem karma makinasını çalıştırarak, 'Seni bu makinaya atıp öldüreceğim' dedi. İlk ateş ettiğimde karnından vurdum. Ölmeyince bir el daha ateş edip göğsünden vurdum" dediği öğrenildi.

İHSAN KARATAŞ

“Ben öldürmeseydim oğlum beni öldürecekti” haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN