• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Belediye Başkanı Mesut Ergin, partisinden istifa etti

'in ilçesinin Belediye Başkanı Mesut Ergin, partisinden istifa etti. Ergin, görevini bağımsız olarak sürdürme kararı aldığını açıkladı.

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, partisinden istifa etti
DHA

26.02.2021, 18:07

Demokrat Parti'den 31 Mart 2019 seçimlerinde Ayvalık Belediye Başkanı olan Mesut Ergin, partisinden istifa etti.

CHP'den aday gösterilmemesi üzerine seçimlere DP adayı olarak katılan Ergin, istifasıyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
"Ayvalık ve Ayvalıklılar daha iyi bir belediyeyi hak ediyor inancıyla, doğup büyüdüğüm ata topraklarına hizmeti bir borç kabul eden anlayışı önce Küçükköy, 2019 yılından beri de Ayvalık Belediye Başkanı olarak yaşama geçirme uğraşında oldum. İlk gün taşıdığım inanç ve heyecanı, üstüne katarak bugün de taşıyorum ve her zaman söylediğim üzere Ayvalık için birlikte daha yapacak çok işimiz var...

Bugünden itibaren Ayvalık Belediye Başkanlığı görevimi, tüm Ayvalık halkı ile kol kola ve bağımsız belediye başkanı sıfatı ile sürdüreceğimi saygılarımla arz ederim."

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, partisinden istifa etti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.