• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Türker ve Öztezel'e TOBB'da yeni görev

Türker ve Öztezel'e TOBB'da yeni görev

24.02.2015, 00:00

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Kurulu Ege Bölge Başkanlığı'na Aydın Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Esen Türker seçildi. TOBB İzmir Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Aysel Öztezel ise üst kurul üyeliğine getirildi.

Üst kurul üyesi
Ocak ayında yapılan seçimlerle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İzmir Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığı'na seçilen Aysel Öztezel dün gerçekleştirilen toplantı sonunda TOBB Kadın Girişimciler Komitesi üst kurul üyeliğine getirildi. Bu görevin kendisine daha fazla sorumluluk yüklediğini dile getiren Aysel Öztezel, "İzmir'de çok yeni bir zümre var. İş geliştirmeye, işe doğru yönelmeye, onları bulup özgüvenlerini tazeleyerek iş yaşamına hazırlamamız gerekiyor. Birikim olarak İzmir Girişimciler Kurulu'nun dokusunu bilen biriyim. Bütün amaç kadınlar için girişimlik bilincini geliştirmek. Ankara'da bunun için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu görev sorumluluğumuzu daha da arttırdı" dedi.
TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Ege Bölge Başkanlığı'na seçilen Aydın Başkanı Esen Türker de, "Egeli kadınlarımızın önüne yeni fırsatlar sunmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ege Bölgesi'ni temsil görevinin bana verilmesi gurur verici. Bundan sonra Egeli kadınlarımız için yapılabilecek ne varsa bunu Ankara'ya taşıyacağız" diye konuştu.

Türker ve Öztezel'e TOBB'da yeni görev haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.