• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

10 soruda yapılandırması

10 soruda ihtiyaç kredisi yapılandırması
Giriş Tarihi: 12.2.2019

Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı, Ziraat Bankası’nın öncülük ettiği kredi kartı borçlarını düşük faizli krediyle 60 aya kadar yapılandırma düzenlemesi dün itibariyle yaşama geçti

Kredi kartlarının ardından borçlarının 60 aya kadar yapılandırılması kararı bankaları harekete geçirdi. Kamu bankaları başta olmak üzere bankalar, ihtiyaç kredilerinin uygun faizle yapılandırılması için çalışma başlattı. İhtiyaç kredisi borcu olanların gözü, bankaların yapılandırma için uygulayacağı faiz oranlarına çevrildi. İhtiyaç kredilerinin yapılandırılmasına ilişkin merak edilen 10 soru ve yanıtları ise şöyle:

'Kredi kartı yapılandırma şartları neler? (Ziraat Bankası kredi kartı yapılandırma başvurusu)' haberi için tıklayınız

10 soruda ihtiyaç kredisi yapılandırması haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN