• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Belediye Başkan Adayı kimdir? Ahmet Sami Kutlu ?

yerel seçimlerinde , Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Seçimlere kısa bir süre kala seçmenler oy verecekleri adaylar ile ilgili bilgileri merak ediyor. 'da yaşayan vatandaşlar ise 'Ahmet Sami Kutlu kimdir?' sorusunun yanıtını arıyor. Peki Cumhur İttifakı AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Kutlu kimdir, ve nereli? İşte Ahmet Sami Kutlu ile ilgili merak edilenler...

AK Parti Kütahya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Sami Kutlu kimdir? Ahmet Sami Kutlu kaç yaşında?

30.03.2019, 00:00 Güncelleme Tarihi: 30.03.2019,16:01

Ahmet Sami Kutlu, 31 Mart yerel seçimleri için AK Parti Kütahya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterildi. Kütahyalı seçmenler oy verecekleri aday ile ilgili bilinmeyenleri öğrenmek istiyor. 'Ahmet Sami Kutlu kimdir?', 'Ahmet Sami Kutlu kaç yaşında, nereli?' gibi soruları araştırıyor. İşte AK Parti Kütahya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ahmet Sami Kutlu'nin hayat hikayesi...

AHMET SAMİ KUTLU KİMDİR?
Avukat Ahmet Sami Kutlu, 1970 Kütahya doğumludur. 1987 yılında Kütahya İmam Hatip Lisesinden 1991 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.

Yedek subay olarak vatani görevini tamamlamadıktan sonra 1994 yılından beri Kütahya'da serbest avukatlık yapmaktadır. Kütahya İmam Hatip Lisesi Koruma Derneğinde iki dönem başkanlık, Kütahya Barosunda saymanlık ve başkan yardımcılığı görevlerini yürüttü.

Kütahya İlme ve Hayra Hizmet Vakfı Mütevelli Heyetinde olup, halen başkan vekilliği görevine devam etmektedir. Kütahya Yardımeli Derneği kurucu üyesi, AK Parti'den Belediye Meclis üyeliği yaptı.

Birlik Vakfı'nın, Kütahya Kurucu İl Başkanlığını yapan Kutlu, son olarak AK parti Kütahya İl Teşkilatı Yönetimindeki görevini sürdürmektedir. Orta düzeyde İngilizce ve Arapça bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

AK Parti Kütahya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Sami Kutlu kimdir? Ahmet Sami Kutlu kaç yaşında? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA