• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’nın ’den Başkan adayı kimdir? ?

Cumhur İttifakı’nın MHP’den İzmir Foça Belediye Başkan adayı Serdar Mersin kimdir? Serdar Mersin kaç yaşında?

30.03.2019, 17:09

’nın Başkan adayı olarak seçimlerde yerini alacak. Foça'da yaşayan seçmenler ile ilgili bilinmeyenleri araştırıyor. Peki Cumhur İttifakı İzmir Foça Belediye Başkan adayı olarak gösterilen , ve nereli? İşte Serdar Mersin ile ilgili merak edilenler...

31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı'nın MHP'li İzmir Foça Belediye Başkan Adayı olarak Serdar Mersin gösterildi. Seçimlerde oy kullanacak olan milyonlarca seçmen oy verecekleri adaylar ile ilgili merak edilenleri araştırıyor. Cumhur İttifakı'nın İzmir Foça Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Serdar Mersin kimdir? Serdar Mersin kaç yaşında ve nereli? İşte Serdar Mersin ile ilgili merak edilenler...

SERDAR MERSİN KİMDİR?
1955 yılında Isparta'nın Senirkent İlçesinde doğdu.

Ankara Üniversitesi İktisadi Ticari İlimler Akademisi Maliye Ekonomi bölümünden mezun oldu.

Foça Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı, Foça Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanlığı, Anavatan Partisi Foça İlçe Başkanlığı ve 1984-1989'da bir dönem Foça Belediye Başkanlığı görevlerinde bulundu.

Mersin, evli ve bir çocuk sahibidir.

Cumhur İttifakı’nın MHP’den İzmir Foça Belediye Başkan adayı Serdar Mersin kimdir? Serdar Mersin kaç yaşında? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN