• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'li , 'e ateş püskürdü! Hani 'her şey çok güzel' olacaktı?

CHP'li Uğur Dündar, Tunç Soyer'e ateş püskürdü! Hani 'her şey çok güzel' olacaktı?

16.06.2019, 21:38

seçimlerinin ardından belediye başkanlığı koltuğunu oturduğundan bu yana bir icraatte bulunmayan 'li Başkanı 'e bir tepki de CHP'li gazeteci 'dan geldi. Dündar yaptığı paylaşımla isyan ederken, 'de karşılaşılan manzara ise Hani 'her şey çok güzel' olacaktı? dedirtti.

CHP'nin yönettiği İzmir'deki içler acısı durum devam ediyor. 31 Mart seçimlerinin ardından belediye başkanlığı koltuğunu oturduğundan bu yana bir icraatte bulunmayan CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'e bir tepki de CHP'li gazeteci Uğur Dündar'dan geldi.

Gazeteci Uğur Dündar, CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i etiketleyerek bir paylaşımda bulundu. Uğur Dündar, "Böyle bir rezalet görmedim. Çeşme-Ilıca'daki evimizin bulunduğu sokak aylardır kazılı durumdaydı. Toz topraktan kaçıp bir hafta sonra geldiğimizde bir de ne gömelim? Sokağın girişi de çıkışı da taş yığınlarıyla kapatılmamış mı? Arabamızla kalakaldık!" ifadesini kullandı.


Fakat Dündar, CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni eleştirince linç yemeye başladı ve tweeti silmek zorunda kaldı. CHP'li bir ismin bu şekilde CHP'li yönetime tepki göstermesi ise "Hani her şey çok güzel olacaktı?" dedirtti.


Bol keseden atılan hiçbir vaatin yerine getirilmemiş olması ise akıllara CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu'nu getirdi. Her defasında boş vaatlerde bulunan ve yalan siyasetine başvuran CHP adayı eğer seçilirse 'İstanbullular her gün bu hayal kırıklığını yaşayacaktır' yorumları yapıldı.

CHP'li Uğur Dündar, Tunç Soyer'e ateş püskürdü! Hani 'her şey çok güzel' olacaktı? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN