• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

ve yakalandı ve yalanlayamıyor! İşte adım adım gerçeği!

İsmail Küçükkaya ve Ekrem İmamoğlu yakalandı ve yalanlayamıyor! İşte adım adım otel krizi gerçeği!

19.06.2019, 16:34

Önce yapılmayacağını söyleyip sonra görüntüler ortaya çıkınca 3 dakika görüştüğünü iddia eden ve çifti bu kez farklı açıklamalarla bu görüşme itirafını 20 dakikaya kadar çıkardı. Ancak görüşme sürelerini de gösteren kayıtları SABAH yayınladı ve bu kayıtlarda 13 Haziran günü saat 13.09'da başlayan skandal görüşmenin 13.55'te sona erdiği, önce 'nın odadan ayrıldığı görüldü. Yalanlamaya çalıştıkları açıklamalar da ellerinde patlayan ikili 'nin gözü önünde saygınlıklarını kaybettiler. Ayrıca programda 'nun önünde duran tablet bilgisayar da bu kumpasın bir parçası olduğu ortaya çıktı. İşte adım adım o ayrıntılar...

İşte adım adım ve 'nın program öncesi otel görüşmesi ve sırasında Binali Yıldırım'ı taca çıkarmak için yaptıklarının kronolojisi;

İsmail Küçükkaya ve Ekrem İmamoğlu yakalandı ve yalanlayamıyor! İşte adım adım otel krizi gerçeği! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN