• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

kedicikler babalarını kahretti

İzmirli kedicikler babalarını kahretti

20.07.2018, 23:12

, işadamı Emre Şaban Köknar’ın kızları Dilem ve ’ı ağına düşürdü. Baba, kızlarını kurtarmaya çalışırken, kendisinden boşanan eşi de örgüte katıldı...

Adnan Oktar ve grubuna yönelik soruşturma kapsamında tutuklanan, İzmir'in tanınmış Köknar ailesinin kızları Dilem Köknar, kız kardeşi Gizem Köknar ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılan anneleri Sonia Eskinazi'nin, örgütün önemli ve kilit isimleri arasında yer aldıkları ortaya çıktı. Üniversite yıllarında girdikleri suç örgütüne, sonradan anneleri Sonia Eskinazi'yi de alan iki kız kardeşin aileyi mahvettikleri, kereste tüccarlığı yapan işadamı babaları Emre Şaban Köknar'ı kahrettikleri ve talihsiz adamın çektiği acılar nedeniyle kansere yenilerek hayatını kaybettiği öğrenildi.
Babalarının üzüntüden kanser olup ölümüne neden olmakla kalmayan 36 yaşındaki Dilem ve 30 yaşındaki Gizem Köknar'ın, 4 yıl önce ölen babalarından kalan Karşıyaka Bostanlı'daki milyonluk dükkanları ve daireleri de satarak, paraları örgüte aktardıkları ortaya çıktı.

AVUKAT HER ŞEYİ ANLATTI

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanmasına karar verilen Adnan Oktar'ın da aralarında bulunduğu zanlılar arasındaki Avukat Fatih Mehmet Doğan'ın verdiği detaylar, İzmirli kediciklerin bir aileyi nasıl ortadan kaldırdığını gözler önüne serdi.
Yeni Asır, İzmir'in bir dönem en tanınmış işadamlarından olan kereste tüccarı Emre Şaban Köknar'ın; kızları ve eşini, Adnan Oktar'ın örgütüne kaptırınca nasıl mahvolduğunun ayrıntılarına ve örgütün ele geçirdiği milyonlarca lira değerindeki dükkan ve dairelerinin adresine ulaştı.

ÖRGÜTÜN KİLİT GÖREVLERİNİ ÜSTLENDİLER

Dilem Köknar: İzmir'de özel bir okulda eğitim görmesinin ardından, İstanbul'da özel bir üniversitenin Fen Edebiyat Fakültesi'nden mezun oldu. Adnan Oktar'ın televizyon programlarında çok sayıda sunuculuk ve yorumculuk yapan Köknar'ın, örgüte kızların ve erkeklerin kazandırılması için görev yaptığı, kazandırdığı kızların gezdirilmesi, şaşalı hayat yaşaması ve alışverişe çıkarılmasından sorumlu olduğu belirtildi. Erkekleri tuzağa düşürmek için sosyal medya hesapları üzerinden flört ettiği ve örgütün önemli isimleri arasında yer aldığı tespit edildi.

FATİH ŞENDİL

İzmirli kedicikler babalarını kahretti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN