• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

kimdir? 'nın 'li Başkan adayı Serdar Mersin kaç yaşında?

Serdar Mersin kimdir? Cumhur İttifakı'nın MHP'li Foça Belediye Başkan adayı Serdar Mersin kaç yaşında?

05.01.2019, 12:54 Güncelleme Tarihi: 05.01.2019,16:15

, 'nın 'den Başkan adayı olarak gösterildi. 'nda gerçekleşen Başkan Adayları Tanıtım Programı'nda Foça Belediye Başkan adayı olarak açıklanan ? İşte Serdar Mersin hakkında merak edilenler...

Serdar Mersin kimdir? Başkan Recep Tayyip Erdoğan partisinin ve Cumhur İttifakı'nın İzmir Belediye Başkan adaylarını açıkladı. Bunlar arasında Foça Belediye Başkan adayı da yer alıyor. Halkapınar Spor Salonu'nda gerçekleşen programda Serdar Mersin İzmir Foça Belediye Başkan adayı olarak gösterildi. Peki, MHP'nin Foça Belediye Başkan adayı Serdar Mersin kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Serdar Mersin'in hayat hikayesi...

SERDAR MERSİN KİMDİR?
Serdar Mersin, 1955 Yılında Isparta'nın Senirkent İlçesinde doğdu. Ankara Üniversitesi İktisadi Ticari İlimler Akademisi Maliye Ekonomi bölümünden mezun oldu. Foça Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı, Foça Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanlığı, Anavatan Partisi Foça İlçe Başkanlığı ve 1984-1989'da bir dönem Foça Belediye Başkanlığı görevlerinde bulundu.

Serdar Mersin, evli ve bir çocuk sahibidir.

Serdar Mersin kimdir? Cumhur İttifakı'nın MHP'li Foça Belediye Başkan adayı Serdar Mersin kaç yaşında? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN