• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan adayı kimdir? Hakan Koştu ?

'nin Başkan adayı olarak seçimlerde yerini alacak. Bergama'da yaşayan seçmenler Hakan Koştu ile ilgili bilinmeyenleri araştırıyor. Peki AK Parti Bergama Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Hakan Koştu kimdir, ve nereli? İşte Hakan Koştu ile ilgili merak edilenler...

AK Parti İzmir Bergama Belediye Başkan adayı Hakan Koştu kimdir? Hakan Koştu kaç yaşında?

30.03.2019, 16:57 Güncelleme Tarihi: 30.03.2019, 16:58

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti İzmir Bergama Belediye Başkan Adayı olarak Hakan Koştu gösterildi. Seçimlerde oy kullanacak olan milyonlarca seçmen oy verecekleri adaylar ile ilgili merak edilenleri araştırıyor. AK Parti'nin İzmir Bergama Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Hakan Koştu kimdir? Hakan Koştu kaç yaşında ve nereli? İşte Hakan Koştu ile ilgili merak edilenler...

HAKAN KOŞTU KİMDİR?
11 Şubat 1977 yılında Bergama'da dünyaya geldi. İlk ve ortaokulu Bergama'da tamamlayan Hakan Koştu İzmir Türk Koleji'nden mezun oldu. Üniversite Eğitimini Dokuz Eylül'de alan Hakan Koştu Turizm ve Otelcilik mezunudur. Hakan Koştu, ayrıca Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. Koştu, evli ve 2 çocuk babasıdır.

AK Parti İzmir Bergama Belediye Başkan adayı Hakan Koştu kimdir? Hakan Koştu kaç yaşında? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.