• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

nasıl olacak? 'de bayramda nasıl? İşte 3 Haziran Pazartesi ve bayramda

Bayramda hava nasıl olacak? İzmir'de bayramda hava durumu nasıl? İşte 3 Haziran Pazartesi ve bayramda hava durumu

03.06.2019, 08:37 Güncelleme Tarihi: 03.06.2019,09:24

Bayramda nasıl olacak? 'de günü ve bayramda nasıl? 3 Haziran Pazartesi günü hava nasıl? 'den son dakika uyarısı geldi. Bayram tatili öncesinde vatandaşlar ''de hava nasıl olacak?', 'Ege illerinde ?' sorularını merak edip araştırıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey ve iç kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, Batı ve 'in iç kesimleri, Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Ankara, Çankırı, Sivas, Kars ve Ardahan çevreleri ile Artvin'in iç kesimlerinin yerel olmak üzere , diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. İşte 3 Haziran Pazartesi hava durumu...

Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey ve iç kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, Batı ve 'in iç kesimleri, Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Ankara, Çankırı, Sivas, Kars ve Ardahan çevreleri ile Artvin'in iç kesimlerinin yerel olmak üzere , diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde Marmara ile Batı 'in iç kesimlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

Bayramda hava nasıl olacak? İzmir'de bayramda hava durumu nasıl? İşte 3 Haziran Pazartesi ve bayramda hava durumu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA