• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ödemiş'te heyecanı

'in Ödemiş ilçesinde inşa edilmesi planlanan konutları için hak sahiplerinin belirlenmesi amacıyla noter huzurunda kura çekimi yapıldı. 234'ü 2+1 ve 234'ü de 3+1 toplam 468 daire, kura çekimi sonucu sahiplerini buldu.

İzmir Ödemiş'te TOKİ heyecanı

12.07.2019, 19:32 Güncelleme Tarihi: 12.07.2019,19:33

İzmir'in Ödemiş ilçesi Zeytinlik Mahallesi, Ahrandı mevkii sırtlarında 2+1 ve 3+1 olarak yapılması planlanan toplam 468 adet TOKİ konutu için başvuru sürecinin sona ermesinin ardından, bugün hak sahiplerinin belirlenmesi amacıyla noter huzurunda kura çekimi yapıldı. Ödemiş Belediyesi Kültür Merkezi'nde Ödemiş 3. Noter Başkatibi Göktoğan Bektaş, tarafından yapılan kura çekimi öncesinde konuşan TOKİ yetkilisi Özgür Murat Demir, "Devletimiz dar gelirli halkımız için yaptığı sosyal konut hamlesine Ödemiş'te de devam etmekdedir. Oranlar nispetinde şehit ailelerine,engellilere, emeklilere ve hak sahibi olacak

vatandaşlar için yapılacak toplam 468 konutun kura çekimi için buradayız. Kura çekilerek, isimler okunarak hak sahipleri belirlenecektir. Bu suretle, evi olmayan dar gelirli vatandaşlarımız devlet politikası gereği, konutlarına kavuşmuş olacaklar. Hepsine hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Demir'in konuşmasının ardından ardından noter tarafından ilk olarak 2+1 konutların daha sonra ise 3+1 konutların kurası çekildi. Kura çekimi sırasında isimleri okunanlar, salonda bulunanlarca alkışlandı. Kurada ismi okunanları, ilk olarak yanındaki tebrik etti. Kura çekimi bitiminde ise isimleri okunmayanlar, salonu terk etti.

DHA

İzmir Ödemiş'te TOKİ heyecanı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA