• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

sesinden geceleri uyuyamıyorlar

Metro sesinden geceleri uyuyamıyorlar
Giriş Tarihi: 17.12.2019

WhatsApp ihbar hattına gelen bir şikayete göre ’in Konak ilçesi Güzelyalı semti 18/1 sokak, 5 numarada bulunan binada yaşayan vatandaşlar geceleri sesinden dolayı uyuyamıyor.

YENİ ASIR WHATSAPP İHBAR HATTI- 0537 276 35 81

İzmir'in Konak ilçesi Güzelyalı semti 18/1 sokak, 5 numarada bulunan Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi yanındaki Ateş Apartmanı'nda oturan vatandaşlar, yer altından geçen metro gürültüsü yüzünden uyuyamadıklarını söyledi.

BU BİR KABUS MAĞDURİYET
yaşayan apartman sakinleri, durumu Cumhurbaşkanlığı iletişim Merkezi (CİMER) ve Konak Belediyesi'ne şikayet ettiklerini belirterek cevapta gürültünün metro hattından kaynaklandığının tespit edildiği söylendi. Konak Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdürlüğü'nün cevap yazısında gece yapılan denetimde gürültünün binanın altından geçen metro hattından kaynaklandığının tespit edildiği bildirildi. Sorunun İzmir Büyükşehir Belediyesi yetkililerince değerlendirilmesi gerektiğinin belirtildiği yazının ardından Yeni Asır'ı arayan vatandaşlar, bu kabustan acilen kurtulmak istediklerini söyledi.

Metro sesinden geceleri uyuyamıyorlar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA