• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Büşra’nın gözlerı başkasında yaşayacak

Büşra’nın gözlerı başkasında yaşayacak
Giriş Tarihi: 23.1.2020

'in Buca ilçesinde, iki ay önce boşandığı eşi Orkun Çevik tarafından sokak ortasında darp edildikten sonra pompalı tüfekle vurularak hayatını kaybeden 22 yaşındaki 'un korneaları bağışlandı.

İZMİR'İN Buca ilçesinde, iki ay önce boşandığı eşi Orkun Çevik tarafından sokak ortasında darp edildikten sonra pompalı tüfekle vurularak hayatını kaybeden 22 yaşındaki Büşra Yabaşkul'un korneaları bağışlandı. Genç kadının annesi Zuhal İnce, İzmir Adli Tıp Kurumu'nda fenalık geçirirken, zanlının en ağır cezayı almasını istedi. Kızının ölümüne sebep olan Çevik ile evliliklerine hiçbir zaman onay vermediğini belirten acılı anne, "Benin nefesimi kesti. Çocuğumu kopardı benden. Torunum bana annesini sorduğunda ne cevap vereceğim? Gençler, anne ve babalarını dinlesin. Ceza verenler de kendilerini benim yerime koysun" diye konuştu.

BABASI ANNESİNİ ÖLDÜRMÜŞ
KADIN Cinayetlerini Durduracağız Platformu üyeleri, Büşra Yabaşkul'un 2020'de öldürülen 11. kadın cinayeti olarak kayıtlara geçtiğini kaydetti. Öte yandan, Orkun Çevik'in annesi Deniz Çevik'in de yılalr önce babası Ferdi Çevik tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Eşini öldüren Ferdi Çevik'in cezaevinde olduğu, Orkun Çevik'in de bu nedenle kızına Deniz adını koyduğu öğrenildi.

FATİH ŞENDİL

İzmir'de eski eşi tarafından öldürülen Büşra Yabaşkul'un korneaları bağışlandı İzmir Buca'da eski eşini darp edip öldüren katil zanlısı tutuklandı

Büşra’nın gözlerı başkasında yaşayacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA