• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Gümrükçü’den teşekkür ziyareti

Başkanı 'li , Belediye Başkan Yardımcısı 'e yönelik silahlı saldırıdan sonra yaptıkları açıklamalar nedeniyle İl Başkanı 'yi, İzmir İl Başkanı 'i ve İYİ Parti İzmir İl Başkanı 'ı makamlarında ziyaret etti.

Gümrükçü’den teşekkür ziyareti
Giriş Tarihi: 26.1.2020

Çiğli Belediye Başkanı CHP'li Utku Gümrükçü, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Koçer'e yönelik silahlı saldırıdan sonra yaptıkları açıklamalar nedeniyle AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'yi, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin'i ve İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar'ı makamlarında ziyaret etti. Gümrükçü, 3 il başkanına bu süreçte verdikleri destek için teşekkür etti. Çiğli Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Koçer'e kimliği belirsiz kişiler tarafından silahlı saldırı düzenlenmişti. Koçer, saldırıdan yara almadan kurtulmuştu. Öte yandan geçtiğimiz hafta AK Parti İl Başkanı Sürekli, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve İYİ Parti İzmir İl Başkanı Kırkpınar akşam yemeğinde bir araya gelmiş ve kentin sorunlarını masaya yatırmıştı.

Gümrükçü’den teşekkür ziyareti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA