• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de babasının silahı ile etmişti! Melisa'nın komşusundan çok konuşulacak sözler

'in Ödemiş ilçesinde, 16 yaşındaki K., emekli astsubay olan babasının beylik tabancasıyla etti. 16 yaşındaki kızın sosyal medyadaki paylaşımları ortaya çıkarken, kızını intihara yönlendirdiği iddia edilen baba Özay K. mahkemece serbest bırakıldı. Olay gününü anlatan komşuların açıklaması ise yaşananların dehşetini ortaya çıkardı.

İzmir'de babasının silahı ile intihar etmişti! Melisa'nın komşusundan çok konuşulacak sözler
İHA

06.09.2020, 09:47

İzmir'de Emekli Astsubay olan babasının beylik tabancasıyla intihar eden 16 yaşındaki Buse Melisa K.'nın komşusu olay gününe ait yaşananları açıkladı. Ayrıca Buse'nin babasının olayla ilgili açıklamaları da ortaya çıktı.

'MAHVOLMUŞ DURUMDAYIM'
İzmir'in Ödemiş ilçesinde, emekli astsubay babasının beylik tabancasıyla kendisini başından vurarak yaşamına son veren Buse Melisa K.'nın (15) sevk edildiği adliyede serbest bırakılan babası Özay K.'nın, "Olanlardan ötürü çok üzgünüm, mahvolmuş durumdayım. Kızıma kötü davrandığım konusundaki iddialar tamamen gerçek dışı" dediği öğrenildi.

Öte yandan, olayın, 6 katlı Uyanır Apartmanı'nın balkonunda meydana geldiği öğrenilirken, balkondaki bir camın kırık olduğu ve kırılan cam parçalarının zemine düştüğü görüldü.'ANNESİNİN SESİNİ DUYDUM, YARDIM İSTER GİBİYDİ'
Buse Melisa K. ile aynı apartmanda oturan komşusu Deniz Genevlioğlu, "Ben babasıyla daha önce evden tartıştıklarına dair bir ses duymadım, aile içini bilemem. Biz evdeydik, 2'nci kattaydım ben. Ben sadece cam kırığı sesi duydum, başka da bir şey görmedim. Ben komşum olarak tanıyorum, kişisel olarak çok tanımıyorum. Silah sesi hiç duymadım, sadece annenin sesini duydum. Yardım ister gibiydi" dedi.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI KAN DONDURDU
İzmir'de intihar eden 15 yaşındaki Buse Melisa K.'nın soyal medyadaki son paylaşımı kan dondurdu! 'Tetiği çektim' İzmir'de emekli astsubay babasının tabacasıyla ile intihar eden 15 yaşındaki Buse Melisa K.'nın ölmeden hemen önce yaptığı şok paylaşım kan dondurdu. Tabancayla intihar eden 15 yaşındaki Buse Melisa K.'nın sosyal medya hesabı Twitter'daki son paylaşımında kullandığı "Tetiği çektim" ifadesini kullandığı görüldü.

Babasının silahıyla intihar etmişti! Kan donduran cinayette yeni gelişme İzmir'de korkunç olay! Babasının beylik tabancasıyla intihar etti

İzmir'de babasının silahı ile intihar etmişti! Melisa'nın komşusundan çok konuşulacak sözler haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.