• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Firari zanlı çalıntı araçla polis arabasına çarptı

Firari zanlı çalıntı araçla polis arabasına çarptı

13.1.2021

İZMİR'DE hakkında kesinleşmiş hapis cezası olan ve hırsızlıktan kaydı bulanan M.E, Gaziemir ilçesinde park halinde duran bir otomobili düz kontak yaparak çaldı. Otomobil sahibinin durumu bildirmesi üzerine polis ekipleri çalışma başlattı. M.E'nin Gürçeşme semtinde araçla seyir halinde görülmesiyle birlikte kovalamaca başladı. Hilal Mahallesi'nde çıkmaz sokağa giren M.E, kaçabilmek için geri manevra yaptığı sırada polis otosuna çarptı. Etkisiz hale getirilen M.E. gözaltına alınırken, araçlar çekiciyle bulunduğu yerden kaldırıldı.

Firari zanlı çalıntı araçla polis arabasına çarptı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.