• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

“Soyer Torbalı’yı üvey evlat görüyor”

“Soyer Torbalı’yı üvey evlat görüyor”

26.6.2021

İZMİR Büyükşehir Belediyesi'nin Torbalı'da gerçekleştirdiği kazı çalışmaları hem vatandaşı, hem de ilçe esnafını canından bezdirdi. Ana caddeler başta olmak üzere yollarda oluşan çukurlar nedeniyle sürücüler zor anlar yaşarken, vatandaş da toz nedeniyle kapı ve pencere açamaz oldu. İlçenin hizmet beklerken eziyet çektiğini belirten AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'e seslenerek, "Torbalı'yı üvey evlat olarak gören belediyeye gerçekleri hatırlatmak gerekiyor. Şu an Torbalı'da tüm sokakları kazdılar ve bir metre asfalt atmadan bıraktılar. Hala kazmaya devam ediyorlar" dedi.

“Soyer Torbalı’yı üvey evlat görüyor” haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.