• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Cengiz Kurtoğlu hakkındaki 'bıçaklı saldırı' iddiasına isyan etti

Cengiz Kurtoğlu, İstanbul Sarıyer’de bir doğum günü partisine katılmış, gecesi olaylı bitmişti. Aynı masada oturduğu iş insanı Mustafa Can, alkolün dozunu kaçırıp sanatçı arkadaşlarına küfür edince Cengiz Kurtoğlu ile aralarında gerilim yaşanmış ve iş insanı 'bıçaklı saldırı'ya uğradığını iddia edip, karakola gitmişti. Cengiz Kurtoğlu ise bu konuya görüntülerle açıklık getirdi.

Cengiz Kurtoğlu hakkındaki ’bıçaklı saldırı’ iddiasına isyan etti

26.11.2021, 09:15 Güncelleme Tarihi: 26.11.2021, 09:47

Cengiz Kurtoğlu'nun, bir yakınının doğum günü için gittiği partide aynı masada oturduğu iş insanı Mustafa Can ile kavga ettiği, ardından da onu darp ettiği iddia edilmişti.

Olayın ardından Mustafa Can karakola gidip, Cengiz Kurtoğlu tarafından 'bıçaklı saldırı'ya uğradığını iddia etmişti.

Cengiz Kurtoğlu hakkında çıkan haberlere isyan etti.

'DEĞER YARGILARIM VAR'

Cengiz Kurtoğlu, haberin bazı mecralarda 'Cengiz Kurtoğlu'ndan bıçaklı saldırı' şeklinde yansıtılmasına tepki gösterdi: "Ben de herkes gibi kendine ait değer yargıları olan bir insanım. Eş, aile, dost gibi konularda oldukça hassasım. Sevdiklerime karşı haksız bir söylemi asla kabul edemezdim, sadece buna tepki gösterdim."

'KUSURLU HAREKETİM OLMAZ'

Kurtoğlu, partide Mustafa Can isimli şahsın başta Orhan Gencebay olmak üzere bazı sanatçı dostları için küfürlü ifadeler kullandığını yineleyerek, "Fiziksel hiçbir hareket olmamasına rağmen o şahsın karakola gitmesi şaşırtıcı.

Bıçaklama haberlerini ise kasıtlı buluyorum. Bana tuzak kuruyorlar. Birileri de bu işi yapanların ekmeğine yağ sürüyor. Bunca yıllık sanat hayatımda hiçbir kusurlu hareketim olmadı, bundan sonra da olmaz" diye konuştu.

Cengiz Kurtoğlu hakkındaki 'bıçaklı saldırı' iddiasına isyan etti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.