• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Üniversitede şenlik var

Üniversitede şenlik var
Giriş Tarihi: 28.4.2019

İzmir Ekonomi Üniversitesi öğrencileri baharın gelişini şenlikle kutluyor. Öğrenciler, yarın başlayacak "Bahar Şenliği 19"da Pinhani ve Son Feci Bisiklet konserleriyle coşacak, Aybüke Albere, Nebil Sayın ve ünlü Youtuberlarla sohbet edecek. Şenlik kapsamında ayrıca gösterimler, konserler, spor etkinlikleri, öğrenci kulüplerinin gösterileri ile konserleri gerçekleştirilecek. Yarın saat 11.00'de İEÜ Tören Alanı'nda açılış töreniyle başlayacak etkinliklerde, İEÜ Modern Dans ve Hiphop Kulübü, Latin Dans Kulübü, Halk Dansları Kulübü gösteriler yapacak. İEÜ Fizik Kulübü de roket yarışı gerçekleştirecek. Saat 14.30'da İEÜ Konferans Salonu'nda Nebil Sayın söyleşiye katılacak. Saat 15.30'da Tören Alanı'nda Müzisyenler Topluğu'nun "Altermate", "Bad Karma", Müziyenler Kulübü'nün "Çok Düşündük", "Hybird Corruption", "Kadeh", "Karma" ile Echoir Kulübü'nün "Echoir" konserleri olacak. İlk gün, İEÜ Açık Hava Gösteri Merkezi'nde saat 19.00'da başlayacak Son Perde, Pinhani konseriyle ve DJ Grothers performansıyla son bulacak.

Şenliğin ikinci günü saat 11.00'de Tören Alanı'nda İzmir Yoga'nın yoga etkinliğiyle başlayacak. Etkinliklerde, Latin Dans, Modern Dans ve Hiphop, Çin Kültürü, Müzisyenler kulüpleriyle İtalyanca Bölümü Koordinatörlüğü'nün gösterileri yapılacak. Saat 14.00'te İEÜ Konferans Salonu'nda Futbol Kulübü futbol gelişim zirvesi gerçekleştirecek. Saat 16.00'da "Youtube Zirvesi"ne Akgün Kavarna, Ali Rıza Tunçer, Beliz Şen, Büşra Güler, Elif Yalçın, Nihan Güzel, Sezin Karameşe ve Yağmur Vardar katılacak. Saat 17.00'de Aybüke Albere söyleşi yapılacak. Saat 18.00'de İEÜ Müzik Danışmanı Alaskar Abbasov yönetiminde Grup Turuncu, Tören Alanı'nda konser verecek. Şenlik, İEÜ Açık Hava Gösteri Merkezi'nde saat 19.00'da başlayacak Rolla ardından Son Feci Bisiklet konseri ve DJ Tansel performansıyla son bulacak.

Üniversitede şenlik var haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN