• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Zeybekci çözdü Soyer yeni uyandı

Zeybekci çözdü Soyer yeni uyandı
Giriş Tarihi: 5.3.2019

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci'nin bizzat giderek inceleme yaptığı Seferihisar'da yıkılan Orhanlı Köprüsü'ne DSİ ekipleri müdahale ederken, Seferihisar Belediyesi ise Yeni Asır'da yayınlanan haberin ardından olay yerine ekip göndererek çalışmaların başlatıldığını duyurdu. Bölgeyi İzmir'e bağlayan Orhanlı köprüsü, geçtiğimiz Ocak ayında aşırı yağışlar ve sel nedeniyle yıkılmasına rağmen ilgilenen olmamıştı.

KULLANIMA KAPALIYDI
Zeybekci'nin olaya el atması ve Yeni Asır'ın ses getiren haberinin ardından Seferihisar Belediyesi bir açıklama yaptı. Orhanlı Köprüsü'nün hasar gördüğü ilk andan itibaren hem Seferihisar Belediyesi hem de İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin konu ile ilgili gerekli çalışmaları başlattığı iddia edildi. Ancak bugüne kadar köprünün halen kullanıma kapalı olması ise akıllarda soru işareti bıraktı. Gözle görülür çalışmaların da Zeybekci olay yerine gittikten 1 gün sonra başlaması dikkat çekti.

TOLGA TEKİN

Zeybekci çözdü Soyer yeni uyandı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN