• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

"Haluk Bilginer Zuhal Olcay'ı çok döverdi"

Yapımcı Erol Köse, twitter'daki sayfasında, takipçilerini şu sözleri ile şaşırttı: "Haluk Bilginer'in Zuhal Olcay'ı kaç kere dövdüğünü bilen var mı, evet şahidim, komşumdular. Altunizade Mesa'da Olcay kaç kez 'imdat' diye dayak yerdi. Kadına şiddetin kültürle alakası yok. Tüm site şahit, hadi Zuhal yalanlasın, hodri meydan..."

21.06.2011, 00:00Ünlü yapımcı Erol Köse Twitter'daki sayfasından Haluk Bilginer'in bir dönem evli olduğu Zuhal Olcay'ı dövdüğünü iddia ederek şunları yazmıştı: "Haluk Bilginer'in Zuhal Olcay'ı kaç kere dövdüğünü bilen var mı, evet şahidim, komşumdular. Altunizade Mesa'da Olcay kaç kez 'imdat' diye dayak yerdi. Kadına şiddetin kültürle alakası yok. Tüm site şahit, hadi Zuhal yalanlasın, hodri meydan."

"HASTA RUH!"

Olcay ise bu iddiaya "10 yıldır o sitede oturuyorum, biz geldiğimizde Erol Köse taşınmıştı. Herhalde kafayı yedi, dikkat çekmek yapıyor. Böyle hasta ruhların ne yapacağını bilemezsiniz. Zaten Haluk'un böyle konularda benim savunmama ihtiyacı da yoktur. O çok değerli bir insandır" sözleriyle yanıt verdi.

Ellerimle pansuman yaptım

Dün sabah Fox TV'Deki "2. Sayfa" adlı magazin programına telefonla konuk olan yapımcı Erol Köse ise Zuhal Olcay'ın verdiği yanıtı yalanlayarak Zuhal Olcay ile uzun süre komşuluk yaptıklarını ve Zuhal Olcay'ın eski eşi Haluk Bilginer'den dayak yediğini söyleyerek; bir defasında Zuhal Olcay'a elleriyle pansuman yaptığını da iddia etti. Erol Köse, Zuhal Olcay'ın kendisine yönelik ithamları karşısında hukuki işlem başlatacağını da söyledi.

"Haluk Bilginer Zuhal Olcay'ı çok döverdi" haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA