• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Simge Sağın'dan pratik çözüm!

Simge Sağın'dan pratik çözüm!

17.04.2013, 00:00

Bu sezon İzmir'deki mekanlar arasında sadece Alsancak Club En Velo ile anlaşan Simge Sağın, önceki gece yine başarılı bir sahne performansı sergiledi. İzmir'de olmaktan ve burada şarkı söylemekten her zaman keyif aldığını dile getiren Sağın, istek şarkılarını da tek tek yerine getirmeye çalıştı. Hatta istek parça durumunu o kadar ilerletti ki, repertuarında olmayan parçaları bile dinleyicileri memnun kalsın diye cep telefonu aracılığıyla internetten indirip okumaya çalıştı. Sahnedeki samimi tavırları, güzelliği ve güçlü sesiyle her hafta başarılı gecelere imza atan genç solist, bir kez daha konukları kendisine hayran bıraktı. ERCAN AKGÜN

Simge Sağın'dan pratik çözüm! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.