• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Lüks oto böyle eziyet görmedi

Avukatlığı bırakıp şarkıcı olan , oldukça pahalı aracıyla Nişantaşı’nda yolda kaldı. Arabayı tekmeledi, yetmedi elindeki su şişesiyle yakıt deposunu doldurmaya çalıştı

Lüks oto böyle eziyet görmedi

16.01.2018, 00:00

Şarkıcı Ebru Polat, İstanbul Nişantaşı'nda lüks ve pahalı otomobilini çalıştıramayınca ortaya hayli ilginç görüntüler çıktı. Bir dönem futbolcu Mesut Özil'le yaşadığı flörtle ses getiren Ebru Polat, dün sabah lüks otomobilinin başında inanılmaz sinirli tavırlar sergiledi.

BİR TÜRLÜ SAKİNLEŞMEDİ

Telefonda hararetli şekilde konuştuğu kişiye bağırarak yolda kaldığını anlatan şarkıcının, bir ara lüks otomobilinin kapısını tekmelemesi dikkat çekti. Otomobili ile kaldırım arasına oturup sakinleşmeye çalışan Polat'ın ardından elindeki su şişesiyle yakıt deposunu doldurmaya çalışması ise görenleri hayretler içinde bıraktı.

'DEFOLUN GİDİN BURADAN'

Bu sırada fotoğraflarının çekildiğini fark eden Ebru Polat, basın mensuplarının 'Yakıt deposuna su mu koyuyorsunuz?' sorusuna 'Sizi ilgilendirmez. Defolun gidin buradan, üzerime gelmeyin çok sinirliyim' diyerek öfkeyle karşılık verdi. Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdikten sonra bir süre avukatlık yapan 34 yaşındaki Ebru Polat, daha sonra müziğe yönelmiş ve İngiltere'de müzik eğitimi almıştı.

Lüks oto böyle eziyet görmedi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA