• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • BIST
  %0.89
  78.384,78
  EURO
  -%0.86
  4,4760
  USD
  %0.66
  3,8608
  GBP
  %0.66
  3,8608
  CHF
  %0.66
  3,8608
  JPY
  %0.66
  3,8608
 • 25°C

dayağı!

Neco dayağı!

09.11.2018, 00:32

’nın ilçesinde yaşayan ünlü sanatçı , eşi ’ye şiddet uyguladığı gerekçesiyle yine evden uzaklaştırma cezası aldı

ADEM ÜLKER

10 yıl önce evlenen 70 yaşındaki Neco (Nejat Özyılmazel) ile İdil Erge (45), şiddet yüzünden yine mahkemelik oldu. Neco, eşine şiddet uyguladığı gerekçesiyle 3 ay evden uzaklaştırma ve para cezasına çarptırıldı.
Alınan bilgiye göre, son 2 yıldır evliliklerinde sorun yaşayan çiftten Erge, geçtiğimiz yıl eşi tarafından darp edildi. Göğsünden ve elinden yaralanan Erke, hastaneye giderek darp raporu aldı, eşinden şikayetçi oldu. Erke daha sonra şikayetini geri aldı, mahkeme Neco'ya kasten yaralama suçundan bir ay evden uzaklaştırma ve para cezası verdi. İdil Erge, yaşanan geçimsizlik üzerine yılın büyük bölümü Balıkesir'in Akçay ilçesinde yaşamaya başladı.
İddiaya göre Neco, kimi zaman Bodrum'daki evlerine gelen Erge'ye psikolojik şiddet uyguladı ve tehdit etti.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Erge, bir kere daha eşinden şikayetçi oldu. Savcılık kararıyla Neco'ya 3 ay daha evden uzaklaştırma cezası verildi. Fiziksel şiddet gördüğü gerekçesiyle boşanma davası açmaya hazırlandığı öğrenilen Erge'nin maddi talepte bulunacağı iddia edildi. Çiftin yakınları, "Son yıllarda geçimsizlik yaşamaya başladılar. Sorunlarını bilmiyoruz. Erge, yılın büyük bölümü Akçay'da geçiriyor, bazen Bodrum'daki eve geliyordu. Bir süredir aynı evde ayrı yaşıyorlardı" dedi.

Neco dayağı! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN