• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Dilan’ı çabuk unuttu

Dilan’ı çabuk unuttu
Giriş Tarihi: 24.12.2018

1 yıllık sevgilisi oyuncu ile ilişkisini ani kararla geçtiğimiz ay sonlandıran oyuncu , önceki gece çapkınlık turundaydı. Yeni aşkıyla görüntülenince şoke olan Andıç, “Yanlış anladınız, sadece arkadaşız” dese de görüntüler ortadaydı

Bir yıl boyunca kendisi gibi oyuncu olan Dilan Çiçek Deniz ile büyük aşk yaşayan Furkan Andıç, geçtiğimiz ay ortak aldıkları bir kararla bu ilişkisine nokta koymuştu. Yakışıklı oyuncu Dilan'ı çabuk unuttu ve önceki akşam çapkınlık turuna çıktı. İstanbul Nişantaşı'nda bulunan bir gece kulübünde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen oyuncu ve yeni sevgilisi, mekan çıkışı taksi beklerken bir hayli samimiydi.

SARMAŞ DOLAŞ
Sevgilisine sarılarak öpücüklere boğan oyuncu, görüntülendiğinden habersizdi. Taksinin geldiği sırada karşısında bir anda gazetecileri gören oyuncu ve sevgilisi, şoke oldu. Gazetecilerin, "Furkan Bey hayırlı olsun. Yeni aşkınız hakkında neler söyleyeceksiniz?" sorusuna Andıç, "Arkadaşlar yanlış anladınız. Sevgili değil, arkadaşız" Dilan'ı çabuk unuttu sevgililer, tam araçtan inecekken flaşların patlamasıyla bir şok daha yaşadı. Yakışıklı oyuncu, mekan çıkışı söylediğini tekrarlayarak, "Arkadaşlar yanlış anladınız" dedi. Andıç, kız arkadaşını taksiden indirip, çareyi oradan uzaklaşmakta buldu.

Tarhan ABDULLAHOĞULLARI

Dilan’ı çabuk unuttu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN