• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bu barışma Ece’yi çileden çıkardı

Altı yıldan fazla zamandır küs olan şarkıcı ile Ailşan barıştı. Ancak bu barışma, sunucu ’i çileden çıkardı. Erken, her iki ismi de adeta topa tuttu.

Bu barışma Ece’yi çileden çıkardı
Giriş Tarihi: 23.2.2019

Araları 6 yıl önce araları açılan ve sosyal medya hesaplarından dahi birbirlerini engelleyen Alişan ile Demet Akalın, Burak bebek sayesinde tekrar barıştı. Akalın, geçtiğimiz günlerde oğlu 'Burak'ı kucağına alan Alişan'ın videosunu beğenerek eski dostuna zeytin dalı uzattı.

CANLI YAYINDA KONUŞTULAR
İkili dün de bir magazin programında kurulan canlı telefon bağlantısıyla konuştu. Videoyu bilerek beğendiği söyleyen Akalın, "Alişan'ı tebrik etmek istedim. Bilerek beğendim. O kadar kilo almış, Allah o kızdan razı olsun da bebeği öyle doğurmuş. Allah annesine babasına ailesine bağışlasın. Çok tatlı bir bebek. Fotoğrafın altında olumsuz yorumları görünce, Alişan'ın moralini bozulduğunu bildiğim için de beğendim" dedi.

"5'İ 1 YERDEYE KADAR!"
Alişan ise, "Ben görmemiştim. Bana biri DM'den yolladı. Eli yanlışlıkla çarptı dedim. Şu anda duygusalım" diyerek gözyaşlarına boğuldu. Alişan'ın ağladığını duyan Akalın da, kendine hakim olamadı. Ancak bu barışma, Demet Akalın ile davalık olan sunucu Ece Erken'i çok kızdırdı. Erken, yakın arkadaşı Alişan'ı tamamen sildi. Sosyal medya hesabından Alişan'ı topa tutan Erken, "Kimin, kimin hakkında ne konuştuğunu bilince; ortada şeref, namus varsa ve özür yoksa, kimse 'ne mutlu barışmışlar' sözünü benden beklemesin" dedi. Erken, ayrıca "Ben mahkemelik olduğum için değil, her şeyi bildiğim için kırgınım. Zaten bu barışın olacağını haftalar önce söylemiştim. 5'i 1 yerdeye kadar! İnsan olmak kuruş ile değil, duruş ile ölçülür" ifadelerini kullandı.

Bu barışma Ece’yi çileden çıkardı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA