• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yüzlerinden düşen bin parça!

Yüzlerinden düşen bin parça!
Giriş Tarihi: 13.7.2019

27 yaşındaki oyuncu , kendisinden 19 yaş büyük yönetmen sevgilisi ile geçtiğimiz akşam lahmacuncuda görüntülendi. Herkesin içinde tartışan çift, çıkışta ayrı yönlere gitti

Oyuncu Hazar Ergüçlü ile yönetmen Onur Ünlü, 1 yıldır aşk yaşıyor. Ancak Ergüçlü'nün 27, Ünlü'nün ise 46 yaşında olması birlikteliğe başladıkları günden beri eleştiriliyor.

YAŞ FARKI ONLARI GERİYOR

Onlar her ne kadar mutlu olduklarını söyleseler de girdikleri her ortamda bu konunun gündeme getirilmesi, gerilmelerine yol açıyor. Önceki akşam İstanbul Cihangir'de bir restorana lahmacun yemek için giden Hazar Ergüçlü ile sevgilisi Onur Ünlü, tartışırlarken objektiflere yansıdı. Herkesin içinde seslerini yükselten çiftten özellikle Onur Ünlü adeta soğuk terler döktü. Çıkışta; sıkıntısı, öfkesi, küskünlüğü mimiklerine yansıyan, yüzlerinden düşen bin parça olan Hazar Ergüçlü ile Onur Ünlü, ayrı yönlere doğru yol alıp uzaklaştılar...

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Yüzlerinden düşen bin parça! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN