• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

doğal şifa sunuyor

Siyah sarımsak doğal şifa sunuyor
Giriş Tarihi: 10.9.2019

Mutfakların vageçilmezi siyah sarımsağın pek çok yararı bulunuyor. Doğal bir şifa deposu olduğu bilinen , kokusuz olması nedeniyle de fark yaratıyor.

Mutfakların vageçilmezi siyah sarımsağın pek çok yararı bulunuyor. Doğal bir şifa deposu olduğu bilinen sarımsak, 25 gün fermente edilerek siyah sarımsak haline geliyor. Vatandaşlar tarafından ilgi gören ürün, kokusuz olması ile de fark yaratıyor. Siyah sarımsak, kolesterol seviyesini düşürüyor, antiseptik özelliği sayesinde vücudu koruma altına alıyor. Kronik hastalıklara, dolaşım sistemi hastalıklarına ve alzheimere karşı olumlu fayda sunuyor.

Siyah sarımsak doğal şifa sunuyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN