• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ünlü senarist Güven’den ’a teşekkür

Ünlü senarist Güven’den Yeni Asır’a teşekkür
Giriş Tarihi: 10.9.2019

Ünlü yapımcı ve senarist , pazar günü 'ın Sarmaşık ekinin manşetinde yer alan, "Özledikleri hayatı filmde buldular" haberini sosyal medya hesabından paylaşıp, Yeni Asır'a teşekkür etti.

Ünlü yapımcı ve senarist Birol Güven, pazar günü Yeni Asır'ın Sarmaşık ekinin manşetinde yer alan, "Özledikleri hayatı filmde buldular" haberini sosyal medya hesabından paylaşıp, Yeni Asır'a teşekkür etti. Güven'in yazdığı "Mandıra Filozofu" filmini izledikten sonra İzmir'den ayrılarak Muğla Köyceğiz'in bir köyünde filmdeki gibi yaşamaya başlayan çifti anlatan haberle ilgili paylaşım yapan ünlü senarist ve yapımcı, "Senaryosunu yazdığım Mandıra Filozofu filmini seyredip özgürlüğü seçen bir aile. En kısa zamanda kahvaltıya gideceğim. Haberi yapan gazeteci Adem Ülker ve Yeni Asır Gazetesi'ne teşekkür ederim" notu düştü.

ADEM ÜLKER

Ünlü senarist Güven’den Yeni Asır’a teşekkür haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN