• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

, soğuk algınlığını önlüyor

Goji Berry, soğuk algınlığını önlüyor
Giriş Tarihi: 11.9.2019

Tibet, Nepal ve Himalaya bölgelerinde yetişen, Tibet'te mutluluk meyvesi olarak bilinen diğer adı kurt üzümü olan , soğuk algınlığı ve gribin önlenmesinde etkili oluyor

Tibet, Nepal ve Himalaya bölgelerinde yetişen, Tibet'te mutluluk meyvesi olarak bilinen diğer adı kurt üzümü olan Goji Berry, geçmişi iki bin yıl önceye dayanan kırmızı bir meyvedir. Sağlık açısından faydalı olmasının en önemli nedeni yüksek oranda; beta-karoten, demir, C, B1, B6, B2 vitamini, protein, 18 amino asit, kalsiyum, fosfor, selenyum, çinko, bakır gibi önemli 21 mineral bulundurmasıdır. Yüzde 21 gibi yüksek lif içeriğine sahip olan Goji Berry portakalda bulunan C vitamininin daha yüksek olması nedeniyle de soğuk algınlığı ve gribin önlenmesinde yardımcı olur.

Goji Berry, soğuk algınlığını önlüyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN