• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’nin gelinlik heyecanı

Ziynet Sali’nin gelinlik heyecanı
Giriş Tarihi: 11.9.2019

’de Kıbrıs’ta ile evlenecek olan şarkıcı , nikah şahitlerinin Başkan olacağını söyledi.

15 Eylül'de Kıbrıs'da gitaristi Erkan Erzurumlu ile evlenecek olan şarkıcı Ziynet Sali, gelinlik provası için İstanbul Nişantaşı'ndaydı. Oldukça heyecanlı olduğu görülen Sali, nikahı hakkında gazetecilere bilgi verdi. Sali, "Prova için geldim. Gelinliği giydiğimde bir tuhaf oldum. Gelinlik sade olacak. Tek gelinlik giyeceğim. Düğün akşamı peri kızı gibi olmak istiyorum. Aile arasında geçecek olan bir nikah töreni olacak, öyle büyük bir düğün olamayacak" dedi.

ERDOĞAN ŞAHİT OLACAK

Sali, "Nikah şahidimiz Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan. Buradan sizin aracılığınızla Başkanımız Erdoğan'a teşekkür ediyorum. Bizi kırmadılar davetimizi kabul ettiler" diye konuştu.

TARHAN ABDULLAHOĞULLARI

Ziynet Sali’nin gelinlik heyecanı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN