• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ünlü keman sanatçısı Malikian’dan konseri

Ünlü keman sanatçısı Malikian’dan fuar konseri
Giriş Tarihi: 12.9.2019

 Fuarı'nda dünyaca ünlü keman sanatçısı konser verdi. Malikian'ın İzmir konserine, 11 bin kilometre uzaktan gelen Kanadalı hayranı de katıldı.

İzmir Fuarı'nda dünyaca ünlü keman sanatçısı Ara Malikian konser verdi. Kültürpark'ta sahne alan Lübnan doğumlu Malikian, kemanda dünyanın en nitelikli isimleri arasında yer alıyor. Gelecek 2 yıl içerisindeki konser biletlerinin tükendiği belirtilen Malikian, İzmir'deki konserinde zaman zaman Türkçe konuştu. Malikian'ın İzmir konserine, 11 bin kilometre uzaktan gelen Kanadalı hayranı Luset Dukanikef de katıldı.

Ünlü keman sanatçısı Malikian’dan fuar konseri haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN