• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Güle oynaya alışveriş yaptılar

Güle oynaya alışveriş yaptılar
Giriş Tarihi: 12.10.2019

Geçtiğimiz Eylül ayının son günlerinde 'ında yapılan sade bir nikah töreni ile dünya evine giren ve işadamı eşi , 'de objektiflere takıldı.

Geçtiğimiz Eylül ayının son günlerinde Çırağan Saray'ında yapılan sade bir nikah töreni ile dünya evine giren ünlü model Ebru Şallı ve işadamı eşi Uğur Akkuş, AVM'de objektiflere takıldı. El ele yürüyüş yaparak vitrinleri inceleyen çiçeği burnunda çift daha sonra da akşam yemeği yedi. Alışveriş turu sırasında gazeteciler tarafından görüntülenen çiftin neşeli halleri gözlerden kaçmadı.

Güle oynaya alışveriş yaptılar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN