• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Denizlispor’da Kartop dümende

Denizlispor’da Kartop dümende

6.7.2020

Yukatel Denizlispor'da teknik direktör Bülent Uygun ile yolların ayrılmasının ardından sezon sonuna kadar Levent Kartop ile yola devam etme kararı alındı. Ağustos 2019'dan bu yana Denizlispor'da antrenör olarak görev yapan Kartop, Yücel İldiz, Mehmet Özdilek ve son olarak da Bülent Uygun'un dönemlerinde teknik heyette görev almıştı. Başakşehir maçından mutlak puan ya da puanlar çıkarmak istediklerini belirten Levent Kartop, "Takımdaki sinerjiyi görüyoruz. Bunu sahaya yansıtabilirsek, istediğimiz sonuçla döneriz. Camia olarak bu maça kilitlendik" dedi.

Denizlispor’da Kartop dümende haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.