• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Dilara Uralp’ın tek hedefi madalya

Dilara Uralp’ın tek hedefi madalya

3.7.2021

TOKYO Olimpiyatları'nda Türkiye'yi RS:X kadın sınıfında temsil edecek milli yelkenci Dilara Uralp, Tokyo'daki en büyük hedefinin madalya yarışında mücadele etmek olduğunu söyledi. 2016 Rio Olimpiyatları'nın ardından ikinci kez Tokyo'da mücadele edecek Dliara Uralp, son olarak İspanya'nın Barcelona kentinde düzenlenen 2021 İspanya Rüzgar Sörfü Şampiyonası'nda ikincilik elde ettiğini hatırlattı. Milli sporcu "Oradaki derecem motivasyon oldu aslında. Şu anda her şey güzel gidiyor. Tokyo'daki en büyük hedefim madalya yarışında mücadele etmek. Madalya yarışı ilk 10 oluyor, ilk 10'da olursanız son gün madalya yarışında yarışıyorsunuz. Aslında en önemli şey orada yarışabilmek" şeklinde konuştu.

Dilara Uralp’ın tek hedefi madalya haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.