• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Altay’dan örnek yardım

Erhan Çelenk’in Fair-Play’lik hareketini unutmayan İzmir ekibi sözünü tuttu. Siyah-beyazlı kulüp 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde futbolcunun doğduğu ilçe olan Trabzon'a bağlı Akçaabat'taki 4 okula 1914 adet yardım malzemesini ulaştırdı

Altay’dan örnek yardım

25.11.2021

Altay yönetimi, sezonun 6'ncı haftasındaki Rizespor deplasmanında rakip futbolcu Fabricio Baiano'nun sakatlandığı pozisyonda gol şansına rağmen topu taca atarak Fair-Play örneği gösteren Erhan Çelenk'in doğduğu ilçe olan Akçaabat'taki 4 okula 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla spor malzemesi yardımı yaptı.

1914 ADET MALZEME
1914 adet malzeme, Erhan Çelenk'in Trabzon Akçaabat'taki çocukluk arkadaşı eski futbolcu Harun Topaloğlu'nun öğretmenlik yaptığı Çayırbağı İmam Hatip Ortaokulu, Haçkalı Baba İmam Hatip Ortaokulu, Çayırbağı Ortaokulu ve Çamlıca Ortaokulu'nda öğrencilerle buluştu. Kulüp başkanı Özgür Ekmekçioğlu, Altay felsefesini benimseyen futbolcuları olduğu için çok mutlu olduklarını belirterek, "Erhan Çelenk'in saha içinde yaptığı güzel davranışı Öğretmenler Günü'nde taçlandırmak gurur verici. Öğretmenlerimize teşekkür ederiz." diye konuştu. Altay formalarını giyen ve okul bahçesinde futbol oynayan öğrenciler 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Altay'a teşekkür etti.

Altay’dan örnek yardım haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.