• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İşte Çaykur Rizespor'un Muriç'ten kazanacağı rakam!

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Vedat Muriç’in Fenerbahçe’den Lazio’ya transferi için “Yaklaşık yüzde 15 almamız gerekiyor. Bu da 1.5 - 2 milyon euro’ya tekabül edebilir” dedi.

İşte Çaykur Rizespor’un Muriç’ten kazanacağı rakam!

15.09.2020, 17:18

Fenerbahçe'den ayrılarak İtalyan ekibi Lazio'nun yolunu tutan Vedat Muriç'in transferi, Çaykur Rizespor'un da ciddi bir kazanç elde etmesine neden olacak. Yeşil-mavili ekibin başkanı Hasan Kartal, bu transferden bekledikleri miktarı açıkladı.

Azerbaycan'ın CBC Sport kanalında yayınlanan 'Türkiye'den futbol' programına katılan Kartal şunları söyledi:

'YÜZDE 15 RİZESPOR'A, SÖZLEŞME BÖYLE'

"Vedat Muriç transferinden yaklaşık yüzde 15 almamız gerekiyor. Bu da 1.5 - 2 milyon euro'ya tekabül edebilir. Bakalım kaça satacaklar? Sattıkları bedel üzerinden bizim önce almış olduğumuz bedeli düşmek kaydıyla, kalanından yüzde 15 Rizespor'a verecekler, sözleşmemiz böyle" dedi.

İşte Çaykur Rizespor'un Muriç'ten kazanacağı rakam! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.