• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

GÖZ-GÖZ’de isyan var

GÖZ-GÖZ’de isyan var
Giriş Tarihi: 13.5.2019

’un 2. golündeki VAR kararına tepki eleştiriler var ve ile MHK’ya 8 kritik soru yöneltildi. Metinde “Bize göre pozisyon ofsayt. Soruyoruz bu çizgiyi çeken kim?” denildi. Ofsayt çizgisinin yanlış çizildiğinin vurgulandığı açıklamada “Sadece 3 kareyi içeren görüntüler tarafımıza gönderildi. Bu karar şüphelidir. Yanıt bekliyoruz” açıklaması yapıldı.

BURAK HAKERLER

Göztepe, ile oynadıkları ve 3-3 sona eren mücadelenin 32. dakikasında Sivasspor'un bulduğu ikinci gol için VAR ile yapılan ofsayt incelemesi ile ilgili soru işaretlerinin doğduğunu belirtirken, ve MHK'ya 8 soru iletti. 'nin yaptığı açıklamada ofsayt çizgisinin yanlış çekildiği ima edilirken, yurt dışında inceleme yaptırıldığı kaydedildi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

GÖZ-GÖZ’de isyan var haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN