• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sepil çark etti

Lige Antalya ve Beşiktaş yenilgileriyle başlayan Göz-Göz’de tribünlerin çağrısı sonuç verdi. Yönetim Fernandes, Gourcuff ve Holtby başta olmak üzere transfer için temasları hızlandırdı

Sepil çark etti

26.8.2019

BURAK HAKERLER

Spor Toto Süper Lig'e Avrupa hedefi ile başlayıp, Antalya ve Beşiktaş maçlarında sıfır çeken ve otoriteler tarafından küme düşmenin en büyük adayı olarak gösterilen Göztepe'de başkan Mehmet Sepil transfer konusunda çark etti. Sezon başlamadan önce başkanvekili Talat Papatya 'Transfer gündemimizde yok' derken, Göz-Göz iki maçı da kaybedince yoğun eleştiri okları yönetime geri dönmüştü.

Sepil çark etti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.